Przewodnik QRtag po wystawie ”Zaczarowani historią” + quizy

Oto nasza aplikacja! Możecie wybierać plan zwiedzania, ciekawostki lub od razu przejść do quizów.

Zachęcamy Was do pobrania naszej aplikacji Muzeum Gniezno Mobilnektóra powstała do wystawy "Zaczarowani historią. Żywe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie"Dzięki aplikacji możecie rozwiązać quiz historyczny i zdobyć bilet do naszego Muzeum - każdy, kto odpowie na pytania, bez wględu na wynik, otrzyma bezpłatny bilet do naszego Muzeum! Jak to zrobić?

  • pobierz aplikację Muzeum Gniezno Mobilne TUTAJ
  • z ekranu startowego możesz odrazu przejść do rozwiązania quizów 
  • możesz także wybrać "WYSTAWY" i poczytać ciekawostki historyczne uzupełniające wystawę "Zaczarowani historią..."(więcej o wystawie – TUTAJ)
  • po rozwiązaniu quizu zrób zrzut ekranu z Twoim wynikiem i informacją o tym, że otrzymujesz bezpłatny bilet
  • pokaż w muzealnej kasie zrzut z Twojego ekranu z tymi informacjami i zwiedzaj nasze wystawy bezpłatnie!

Zachęcamy także do spaceru po Gnieźnie przy pomocy tej aplikacji – w prosty sposób możesz trafić do miejsc, w których zamieściliśmy fotografie i opisy dotyczących życia w Polsce 1000 lat temu.

____________________________________________________________________________________________________

"Zaczarowani historią..." to wystawa plenerowa podsumowująca projekt sfinansowany ze środków Fundacji PZU „Życie 1000 lat temu. Żywe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie”, w ramach którego na wyspie na jeziorze Jelonek odbyły się niecodzienne spotkania z odtwórcami historycznymi. Odczarowali oni obiekty muzealne i ukazali, w jaki sposób korzystali z nich ludzie ponad 1000 lat temu. Te niezwykłe lekcje muzealne pokazały uczestnikom w co się ubierano, co jedzono, przy jakiej muzyce się bawiono i wiele więcej!

#aplikacja #historia #quizy