Struktura muzeum

DYREKCJA

Dyrektor
dr Michał Bogacki

Zastępca dyrektora
Tomasz Sawicki

Główna księgowa
Elżbieta Świerczyńska

 

SEKRETARIAT

Asystent dyrektora
Magdalena Młynek-Fajfer

 

DZIAŁ NAUKOWY

Kierownik
Tomasz Janiak

Rysownik
Łucja Drzewiecka-Ranoszek

Adiunkt
Łukasz Kaczmarek

Adiunkt
Jakub Magrian

Adiunkt |  Specjalista ds. wydawnictw
Dariusz Stryniak

 

PRACOWNIA KONSERWACJI ZABYTKÓW

St. konserwator
Lidia Piotrowska-Cześnik

 

DZIAŁ OBSŁUGI WYSTAW I EDUKACJI

Kierownik
Magdalena Robaszkiewicz

Adiunkt | Edukator muzealny
Marta Karalus-Kuszczak

Adiunkt | Edukator muzealny
Anna Lubczyńska

Specjalista ds. koordynacji wydarzeń
Halina Kowalska

Referent ds. sprzedaży
Jolanta Rolewska


Pomocnik muzealny

Magdalena Beling
Magdalena Eggebrecht [URLOP]
Zastępstwo: Izabela Kowalewska
Hanna Sibka
Jolanta Wawrzynowska

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI I OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Kierownik
Jakub Pera

St. referent ds. technicznych
Krzysztof Satory

Referent ds. administracyjno - technicznych
Mariusz Możdzeń

Kierowca
Dariusz Pietraszewski

St. operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych
Piotr Alwin

St. operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych
Bogdan Kowalski

Sprzątaczki
Maria Kryszak
Ewa Banasiak
Urszula Pawlak
Kinga Kopecka

 

STANOWISKO ds. KSIĘGOWO-PŁACOWYCH

St. księgowa
Izabela Szczepaniak



STANOWISKO ds. KSIĘGOWYCH I SPRZEDAŻY

Specjalista ds. księgowych i sprzedaży
Anna Fabiszak [URLOP]
zastępstwo: Danuta Gąsiorowska


STANOWISKO ds. ARCHIWUM I INWENTARZY

Główny inwentaryzator i archiwista | kustosz
Waldemar Szczucki

 

BIBLIOTEKA

Asystent muzealny | Bibliotekarz
Adam Bąkowski



STANOWISKO ds. KADROWYCH

Specjalista ds. kadr
Grażyna Burzańska


STANOWISKO ds. PROMOCJI I INFORMACJI

Specjalista ds. promocji i informacji
Aleksandra Dudczak


STRAŻ MUZEUM

Szef ochrony
Marek Perek

Zastępca szefa ochrony
Andrzej Łochowicz

Ochrona
Tomasz Banaszak

Tomasz Kędziora
Andrzej Pruś
Marek Kamiński
Marek Kowalewski
Przemysław Kopecki
Jarosław Przyborski
Waldemar Kuźlak